Rozhovor v Mamince

Rozhovor v Mamince

Mezi čerstvosti v mém životě patří i rozhovor v lednovém vydání časopisu Maminka. Pro mne nová a příjemná zkušenost.

Do časopisu mne doporučila ředitelka mini festivalu Tereza Bruthansová a za to jí patří velký dík, protože by si mne jinak určitě nevšimli :). 

Focení probíhalo shodou okolností v mém oblíbeném Signature Store. Nalíčili mne přirozeně, tak jak jsem chtěla. Měla jsem přijet s dětmi, vzala jsem jen starší Elinku, protože se fotilo v době spaní mladší Tey. Chtěla jsem zachovat anonimitu Elinky (nikdy ji nefotím tak, aby byla vidět přímo tvář - nemám k tomu žádný extra důvod, ale jednou jsem se tak rozhodla a držím se toho). Jsem ráda, že toto bylo zachováno. 

Rozhovor proběhl během líčení, focení jsme také zvládly celkem dobře, jen se nedařilo najít úplně vhodnou polohu, aby Elí nebyla vidět a aby to zároveň vypadalo přirozeně. Ke konci se Elinka rozbrečela (už ji to nebavilo a asi nevěděla jak mi to dát jinak najevo) a z tohoto momentu vznikla hlavní fotka použitá v časopise. 

Jsem moc ráda za tuto zkušenost a velmi mne potěšila pozitivní reakce lidí kolem mne. Byl to pro mne takový malý předvánoční dárek :).

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code